"СТАНЬ ДОСЛІДНИКОМ"

Три дні поспіль у комунальному закладі було проведено заходи щодо підтримання та збереження власного здоров'я на теми: "Хитрий туберкульоз", "Суперсила-імунітет", "Правила здорового життя". Вихованці із задоволенням прийняли участь в низці заходів приготовлених вихователями, та дізналися багато нового і цікавого як зберегти та підтримати своє здоров'я.

Мультфільм “Стань дослідником”. Серія 1. “Хитрий туберкульоз” #для дітей #мультик_українською

Мультфільм “Стань дослідником”. Серія 2 “Суперсила-імунітет” #для дітей #мультик_українською

Мультфільм “Стань дослідником”. Серія 3. “Правила здорового життя” #для дітей #мультик_українською

Коментарi