Організація освітнього процесу у 2018/2019 навчальному році

Організація освітньої роботи в закладі дошкільної освіти у 2018/2019 навчальному році здійснюється відповідно до:

* Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту»;

* Базового компонента дошкільної освіти (2012 р.);

* Положення про дошкільний навчальний заклад (затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305);

* Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді;

* Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів (затвердженjuj наказом Міністерства охорони здоров`я України від 24.03.2016 № 234);

* Інструктивно-методичного листа Міністерства освіти і науки України від 13.06.2018 № 1/9-386 «Щодо особливості організації діяльності закладів дошкільної освіти в 2018/2019 навчальному році»;

* Листа МОН України від 03.07.2009 №1/9-455 "Планування роботи в дошкільних навчальних закладах".

Методична тема:

Впровадження особистісної орієнтованої моделі освіти, виховання духовної, патріотичної, гуманної, здорової, здатної до творчої самореалізації, життєво-компетентної особистості згідно вимог визначеними Базовим компонентом дошкільної освіти (нова редакція) та освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років «Дитина».

Основні завдання закладу дошкільної освіти на 2018/2019 навчальний рік:

1. Розпочати роботу щодо формування сталих світоглядних орієнтирів та екологічної свідомості дошкільників засобами інноваційних форм екологічної освіти.

2. Розвивати основи пвтріотичної свідомості дошкільників з високими морально-духовними якостями, навичками культури спілкування, знаннями про українську культуру та звичаї, як важливі чинники в національно-патріотичному вихованні.

3. Удосконалювати комунікативно-мовленнєву компетентність дошкільників через усі напрямки освітнього процесу.

/Files/images/1/18 програми.png

/Files/images/1/ЗАНЯТТЯ.png